To działamy!

To działamy! - strona akcji: link

ScanImage001

Tagi: Unicef

#SprzątamyDlaPolski!

Sprzątaliśmy dla Polski - więcej o akcji: link

Zrzut ekranu 2022 06 06 094535

Złote Technikum 2016

Nasze Technikum otrzymało wyróżnienie „Złota Szkoła 2016” ! Technikum  Budowlano-Drzewnych w Poznaniu zajęło I miejsce w Wielkopolsce w Rankingu Egzaminów Zawodowych 2016 miesięcznika „Perspektywy”!

Czytaj więcej: Złote Technikum 2016

28 LO przygotowuje "ponadprzeciętnie" uczniów do matury

zsbd2mSzkoła ZSBD/XXVIII LO ponadprzeciętnie przygotowuje uczniów do matury w szczególności z języka polskiego. Mówi o tym artykuł podsumowujący zdawalność matury w Poznaniu w szkołach średnich w roku 2011.

Szkoła przedsiębiorczości

certyfikatjakoscim Podczas Konferencji: Kształtowanie Postaw Przedsiębiorczych w Szkole, która odbyła się 22 kwietnia br Fundacja Młodzieży Przedsiębiorczej nadała Zespołowi Szkół Budowlano - Drzewnych, ul. Raszyńska 48 w Poznaniu, Certyfikat Jakości - Szkoła Przedsiębiorczości. Certyfikat ten jest wyróżnieniem dla młodzieży, nauczycieli i dyrekcji za aktywną pracę i wdrażanie innowacyjnych metod edukacyjnych, dzięki którym uczniowie są świetnie przygotowani do wejścia na rynek pracy, potrafią zrozumieć zasady ekonomii i funkcjonowania w biznesie. Umieją krytycznie myśleć i chętnie podejmują aktywne działania, które w przyszłości pomogą odnalezć się na rynku pracy.

szkolazklasa1mszkolazklasam

1 września 2004r. został wydany Zespołowi Szkół Budowlano-Drzewnych i XXVIII LO certyfikat potwierdzający zgodność systemu nauczania:
  • dobrze uczy każdego ucznia,
  • ocenia sprawiedliwie,
  • uczy myśleć i rozumieć świat,
  • rozwija społecznie,
  • pomaga uwierzyć w siebie,
  • przygotowuje do przyszłości,

z wymaganiami akcji "Szkoła z klasą" organizowanej przez Gazetę Wyborczą oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Certyfikat został wydany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Certyfikat ten potwierdza, iż dbałość o jakość nauczania przez Zespoł Szkół Budowlano-Drzewnych jest priorytetem szkoły. Daje to naszym uczniom i ich Rodzicom gwarancję spełnienia wysokich i stale rosnących wymagań, związanych z jakością świadczonych usług edukacyjnych.

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • Fax: 61 861 00 43
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design